Nanoter Wall

NANOTER WALL 

Nanoter Wall välisfassadi soojustamine , kivimaja soojustamine , seestpoolt soojustamine , lae soojustamine , vundamendi soojustamine , põranda soojustamine , kõige õhem soojustus. Soojustusmaterjal / Termoisolatsioon

on kindlalt välja töötatud fassaadide katmiseks keskkondade temperatuurivahemikus –60 C kuni +150 C ( lühiajaliselt kuni 200C). Kõrge peegeldusvõime tõttu on NANOTER WALL parim valik fassaadi soojustusmaterjalide hulgast. Materjali võib kasutada ka siseruumide välisseinte soojuslike omaduste parandamiseks. Sobib erinevatele mineraalsetele pindadele (sh tellise- ja krohvipindadele), ka metallidele, puidule, plastile.
Nanoter pinnakattematerjal on kasutusvalmis, lõhnatu, mittetoksiline, hea nakkuvusega. Soojustusmaterjaliga viimistletud pind on soe, siidjas ning dekoratiivne – vajadusel toonitav ja olenevalt vajadusele saab anda pinnale struktuuri.Lisaks nimetatud omadustele pärsib hallitust ja taimsete organismide arengut, on vastupidav ilmastiku- ja UV-kiirgusele.
Pärast kuivamist moodustub elastne kate, millel on unikaalsed isoleerivad omadused (soojakadude vältimine, külmumiskaitse) võrreldes tavakasutuses olevate isolatsioonidega. Näiteks soojust isoleerivate omadustega 1 mm NANOTERi toote kiht asendab 35–40 mm mineraalvilla kihti. Isoleerivate omaduste unikaalsus tuleneb nanopolümeeride asetusest mikrosfääridest moodustunud struktuuris. Soojusisolatsiooni kasutusiga tavapärastes kasutustingimustes on vähemalt 15 aastat.

Kulu 1 mm kihile 1 l/m2.
Soovitatav kihi paksus 1,0 kuni 2,5 mm.
Turul olevatest soojustusmaterjalidest kõige õhem.

 Nanoter Wall omadused:

 • Sobib kasutamiseks sise- ja välitingimustes

 • Soojus-erijuhtivus λ: 0,0012 W/m·K

 • Tulesertifikaat: Ei süti/Ei tilgu/Ei suitse  (ISO EN13501-1, B S1 d0)

 • Helisummutus: 12-19 dB olenevalt helisagedustest (ISO 140-3)

 • Vastupidav ilmastikule ja UV-kiirgusele

 • Väga hea tagasi peegeldusvõime 88% (olenevalt sagedustest 70% kuni 95%) (ISO EN 410)

 • Kuulub hingavate materjalide alla

 • Veebaasil keskkonnasõbralik soojustusmaterjal

 • Niiskust tõrjuv

 • Pärsib taimsete organismide arengut nii soojustusmaterjali all, kui ka tema pinnal  (hallitus , samblikud, vetikad, seened jne.)

 • Toonitav RAL heledatesse toonidesse

Nanoter Wall’i

kattekiht „Cool Color“ kasutab kombinatsioonis peegeldavat ja isoleerivat tehnoloogiat, mis palaval ajal peegeldab päikest ja hoiab kodu jahedana, külmal perioodil väldib soojakadusid ja hoiab ehitiste energiat madalal.
Nanoter soojustusmaterjal
peegeldab rohkem kui 80 % päikese kiirgusenergiast, peegelduvus sõltub valitud toonist. 

Nanoter soojustusmaterjali kasutamise tulemusel ehitistel on järgmine termiline tasakaal: kõige soojem maja talvel ja kõige külmem suvel.

Kus saad Nanoter Wall soojustusmaterjali kasutada?

Sobib lubi-, lubitsement- ja tsementkrohvi, betooni, külmakindlatest silikaat- ja savitellistest müüritiste, kergplokkseinte, samuti puit-, metall- ja plastpindade soojus isoleerimiseks ning viimistlemiseks.

Kaetav pind peab olema püsiv, kuiv ning puhas mustusest, õlist, rasvast, samblikest ja lahtistest osakestest. Pinna puhastamiseks kasutada kaetavale pinnale ettenähtud puhastusvahendeid. Nõrgalt seotud kihid eemaldada kuni kindla aluspinnani, praod puhastada ning parandada ümbritseva pinnaga sarnase täiteseguga. Pinnale sadestunud soolad vm. keemilised ühendid eemaldada tugevakiulise harjaga või muul aluspinnale sobival viisil. Sobiva puhastusmeetodi valikul jälgida, et see ei kahjustaks aluspinda. Enne pinna katmisele asumist veenduda, et see oleks lõplikult kuivanud (nõutav minimaalne kuivamisaeg sõltub aluspinna tüübist ja kuivamise tingimustest).

Kasutusjuhend-WALL Laadi alla