Galerii

Pildid ja videod kohtadest mis on kaetud Nanoter materjalidega.

Nanoter Wall välisfassadi soojustamine , kivimaja soojustamine , seestpoolt soojustamine , lae soojustamine , vundamendi soojustamine , põranda soojustamine , kõige õhem soojustusmaterjal.

Tartu külje all ühe maja soojustamine

Maja soojustamine 1mm Nanoter Walliga , et tõsta hoone energiaklassi, sellega kaasnevalt sai maja endale ka väga ilusa ja uue välimuse. Kuna oma UV kindlusele ja isepuhastumisele jääb fassaad väga pikkadeks aastateks välimusega nagu just eile oleksime me selle tööga lõpetanud.

Siberi lehisest maja kaetud Nanoter Crystaliga.

Rootsis siberi lehisest maja kaeti Nanoter Crystaliga

Kuna Nanoter Crystal on samuti UV kindel, isepuhastuv ja taimseid organisme pärssiv, siis on see parimaid võimalusi säilitada puidu ilus naturaalne välimus ja seda pikkadeks aastateks. Kuna siberi lehis on puit, mis muudab oma ilusa tooni just päikese ja vee koosmõjul halliks. Siis tänu Nanoter Crystalile seda ei juhtu, oma UV kindlusega ei lase ta siberi lehisel minna halliks, säilima jääb naturaalne toon. Oma väga heale venivusele ei teki tal mingeid pragusid ega kahjustusi , juhul kui peaksid olema kaetud materjalil nihked, liikumised.