Nanoter Condence

Nanoter Condence

Nanoter Condense kondensaadi / kondentsi vastu parimaid lahendusi !

Nanoter Condense – kondensaadi / kondentsi vastu parimaid lahendusi

Kondensaati tõrjuv soojustusmaterjal 


sobib sise- ja välispindadele (erinevatele metallidele, betoonile jm mineraalsetele pindadele ning ka puidule ja plastile) keskkonna temperatuuril –60 ⁰С kuni +150 ⁰С (lühiajaliselt kuni 200 ⁰C).
Lisaks soojapidavus omadustele väldib NANOTER CONDENSE kondensaadi teket pinnale, on vastupidav ilmastiku- ja UV-kiirgusele, pärsib hallituse ja taimsete organismide(samblike, vetikate, seente jne) arengut.

Kulu 0,5 mm kihile 0,5 l/m2. Soovitatav paksus on 0,5 kuni 2,5 mm, katta kihtidena.

NANOTER CONDENSE  on kasutatav ainult täiesti kuiva pinna katmiseks. Toodet ei tohi omakorda katta viimistluskihtide , kipsi, plaatkatetega ega muu sellisega -kuna see võib viia uue kondensaadi kihi tekkimiseni . 

NANOTER CONDENSE sisaldab lisandit „Intelligent Shield“, mis annab kattele vastupidavuse hallitusele. Hallitanud konstruktsioonide katmise järel pärsib see hallituse ja seente kasvu. Vastupidavus hallitusele on loomulik, vahend ei sisalda kahjulikke biotsiide.

Kondensaati (kondentsi) tõrjuva soojustusmaterjali kasutuskohad

Sobib, erinevatele metallidele – plekile, ventilatsiooni ja vedelike torustikkudele kus on vajalik kondensaadi peatamine ja soojustamine.
Mineraalsetele ning mittemineraalsetele pindadele nagu betoon ja tellis, kuid ka puidule ja plastile – soojustades ja pärssides hallituse ning seente ja mikroorganismide tekkeks.
Toote omaduste tõttu sobib eriti ühiskondlike- ja eluruumide tehnosüsteemide, konteinerite, mahutite jm. metallistpindade kaitsmiseks kondensaadi vastu.

Akrüülkopolümeeri dispersioonil põhinev kasutusvalmis, lõhnatu, vähehingav, mittetoksiline, tuleohutu, nanomateriaalne pinnakate. Polümeriseerudes moodustab pinnakate püsiva ning mustust mittesiduva ilmastikukindla kattekihi. Toode on kergesti pinnale kantav ning hea kattevõimega. Toonitav heledates toonides. Süsteemis akrüülkrundiga tagab erinevatele pindadele pikaajalise kaitse ilmastikumõjude vastu.

Kondensaati (kondents) tõrjuva soojustusmaterjali tehnilised andmed

  • Kasutuskoht-                                   välis- ja sisetöödel
  • Kulu-                                                  1 mm kihile 1 l/m2 sõltuvalt pinna imavusest
  • Kuivamisaeg-                                   1 mm kuni 24 h, 2 mm kuni 48 h
  • Vedeldi-                                             vesi
  • Toonimine –                                      RAL  heledad toonid
  • Töövahendid-                                   liimikamm ja pahtlilabidas, rull või kõrgsurve pihusti
  • Töövahendite puhastamine-          veega koheselt pärast kasutamist
  • Hoiustamine –                                   5…45 ºC
  • Pakend-                                             10 L / 20 L